Oferta transportu dla klienta indywidualnego

Transport rzeczy Śląsk

Stajemy codziennie przed banalnymi problemami, rozwiązania są jednak w zasięgu ręki.

Mając dylemat jak przewieźć kilka palet, lub zwykły drobny ładunek w bliskiej odległości Sosnowca, Katowic czy Dąbrowy Górniczej nie wiemy gdzie zadzwonić i czy ktoś nam szybko pomoże?

Trafiłeś na tę stronę, więc rozwiązanie jest już banalne i proste, praktyczne i tanie dla każdego,       szybki transport – niska cena od 50 zł !

Transport zwykłej szafy, meblościanki, stołu, łóżka, a nawet samych krzeseł może stać się problemem nie do przeskoczenia bez zaufanej firmy transportowej.

Jest na to sposób, lekarstwem jest szybki transport i to z niskimi cenami od 50 zł !                     Transport w Sosnowcu już od 50 zł.

Sam kupowałem kiedyś pralkę, lodówkę, czy kuchenkę, nie było w tym czasie nikogo wśród znajomych kto miałby chwilę – wszyscy jak potrzeba wsparcia zajęci, próba wsparcia na OLX czy allegro nie pomaga, firmy zajęte na tydzień do przodu.

Teraz to Vader Dystrybucja  rozwiązuje problemy innych, żadne AGD-RTV nie jest straszne.           Transport w Czeladzi to 50 zł !

Zrobiłeś zakupy była świetna promocja po prostu impuls,  materiały ogrodowe w super cenie , starasz się zrobić porządek na działce na weekend, chcesz je dowieść na ogródek bo jest fajna pogoda i co słyszysz w sklepie? Proszę poczekać dowieziemy za kilka dni – temat nie do przeskoczenia w sklepie. Dlatego  zapraszam tel. 518-670-369.                                                                                                     Transport w Katowicach od 50 zł !

Taka sama akcja w Castorama, Leroy Merlic czy OBI, budujesz lub remontujesz dom, a w sklepie słyszysz, że przywiozą ci materiały budowlane za tydzień , więc nie czekaj……………………………… DZWOŃ – tel. 518-670-369 !

Identyczny problem często słyszymy w sklepach IKEA, BRW, czy AGATA . Mamy kupione nowe meble, przyjeżdżają goście, sprawa niby prosta trzeba tylko przewieść meble.                                             DZWOŃ – tel. 518-670-369 !

Zapisz numer w telefonie: transport Sosnowiec, czy transport Będzin, transport Bytom, czy transport Katowice – nie ma już problemu jest  jeden telefon 518-670-369,

Przeprowadzka czy transport na terenie Śląska i Zagłębia –  tel. 518-670-369,

Potrzebna Ci bagażówka od ręki, DZWOŃ ! tel. 518-670-369,

Szybko, solidnie, na czas – ceny negocjowane już od 50 zł !

Transport rzeczy – Katowice, Chorzów, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec i cały Śląsk.

Zadzwoń!

SUBSKRYBUJ NASZ NEWSLETTER

Bądź na bieżąco, dowiaduj się o aktualnych trendach i promocjach

transport-slask.pl © Copyright 2019. All Rights Reserved.